قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده

استفاده از سایت فروشگاه خانه هوشمند زاگرس به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی خانه هوشمند زاگرس بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.
خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی yaghout.zagros@gmail.com  درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
كاربران هنگام سفارش كالا از خارج ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی خانه هوشمند زاگرس هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند ( همانند نقص اینترنت، بانكي، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.
تمام کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی خانه هوشمند زاگرس باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد

ارتباط فروشگاه اینترنتی خانه هوشمند زاگرس با کاربران ازطریق  www.zcontrol.ir و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) برقرار مي گردد.
فروشگاه اینترنتی خانه هوشمند زاگرس به هیچ وجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی خانه هوشمند زاگرس ،سایت www.zcontrol.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند

  • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی خانه هوشمند زاگرس درج نموده است
  • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده است.
  • بعد از اتمام موفقيت آميز فرآيند خريد و آماده شدن اقلام در فروشگاه اينترنتی خانه هوشمند زاگرس اطلاعات خريد شما (کد رهگیری) به علاوه هر گونه شرایط نهایی خرید از طريق ایمیل به آدرس ایمیلی كه در قسمت اطلاعات ثبت كرده‌ايد، ارسال خواهد شد.
  • با توجه به نواسانات بازار، در صورت به روز نبودن مشخصات یا قیمت، قیمت نهایی به روز بعد از بررسی سفارش شما توسط کارشناسان در اسرع وقت (نهایتا ظرف 2 روز کاری) به اطلاع شما خواهد رسید، و در صورت مغایرت شرایط فروش محصولات و خدمات یا اطلاعات وبسایت به تشخیص شرکت فناوران یاقوت زاگرس، امکان استرداد سفارش فراهم خواهد بود.

شرایط حمل و تحویل کالا

تحویل کالا علاوه بر حضور مشتری در فروشگاه از طریق پیک موتوری (برای شیراز) – پست پیشتاز یا ویژه – شرکت تیپاکس ممکن می باشد. هزينه حمل از سمت خریدار تامين می‌گردد. به طور پیش فرض ما مبلغ مشخصی را برای خریداران مشخص کرده ایم. در صورتی که نحوه ارسال توسط مشتری تعیین گردد، هزینه آن بر اساس روش ارسال انتخابی مشتری، متغیر خواهد بود.