خانه هوشمند

خانه هوشمند
کلید لمسی
کلید لمسی سایز آمریکایی
خانه هوشمند

جدیدترین محصولات خانه هوشمند زاگرس

هوشمندسازی ساختمان در شیراز ، خانه هوشمند زاگرس: طراح ، تولید کننده و مجری هوشمند سازی ساختمان در شیراز و سراسر کشور

5 سال گارانتی، 10 سال خدمات پس از فروش

سخت افزار کنترلر خانه هوشمند زاگرس:

- تولید کننده ایرانی، تولید صد در صد داخلی، تعویض و تعمیر قطعات و خدمات گارانتی در سریع ترین زمان ممکن
- کنترل یکپارچه خروجی ها از خارج و داخل واحد ساختمانی با موبایل، تبلت یا انواع صفحه های لمسی
- امکان استفاده از رله های مکانیکی و غیر مکانیکی (Solid state) با عمر بالا
- امکان استفاده از انواع کلید های لمسی /کلیدهای تاج ، پنل لمسی / تاچ پنل / پنل تاچ ، پنل لمسی بد ساید
- قابل سفارشی سازی و در بر داشتن دیمر
- استفاده از پروتکل وایفای و پروتکل سیمی سازگار با کابل کشی KNX برای شبکه داخلی و اینترنت برای دسترسی از خارج از منزل

اپلیکیشن خانه هوشمند زاگرس:

- قابلیت کنترل از راه دور، ارتباط از طریق اینترنت از خارج از ساختمان
- قابلیت تعریف انواع سناریو، تحریک با کلید لمسی، سنسورهای ورودی، یا برنامه زمان بندی
- قابلیت تعریف انواع زمان بندی روزانه یا هفتگی
- قابلیت تعریف فرمان های صوتی
- قابلیت انجام آبیاری زمان بندی شده برای گلدان ها و باغچه
- قابلیت کنترل انواع پرده برقی
- قابلیت استفاده از انواع صفحه لمسی، موبایل و تبلیت برای کنترل
- قابلیت اتصال به ماژول پخش موزیک با اتصال بلوتوث، حافظه SD و یا کابل استریو
- قابلیت کنترل نورپردازی و رقص نور لیزر
- قابلیت استفاده از ماژول ورودی کارتی برای کنترل قفل در ورودی و اجرای سناریو ورود
- انواع کلید لمسی ( کلید تاچ )
- کاهش چشمگیر مصرف انرژی با تنظیم الگوهای مصرف
- قابلیت اتصال به ترموستات هوشمند زاگرس و کنترل دما
- و ...
جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره برای هوشمند سازی ساختمان خود، با ما تماس بگیرید:

تماس با ما

خانه هوشمند زاگرس تولید کننده داخلی تجهیزات هوشمند سازی ساختمان
شرکت خانه هوشمند زاگرس تحت برند ZControl از تولید کنندگان برتر تجهیزات هوشمند سازی ساختمان و مجری هوشمند سازی در شیراز ، تهران و سایر شهرهای کشور می باشد. خانه هوشمند زاگرس پذیرنده نمایندگان فعال در استانهای مختلف و همچنین نمایندگان فعال در حوزه صادرات محصولات هوشمند سازی ساختمان یا اجرای پروژه های هوشمند سازی ساختمانی در خارج از کشور می باشد.

هوشمند سازی ساختمان

اما هوشمند سازی ساختمان چیست، یک خانه هوشمند چه مشخصاتی دارد، و یک خانه هوشمند دارای چه اجزایی می باشد؟

تعریف هوشمند سازی ساختمان - تعریف ساختمان هوشمند


هوشمند سازی یا خانه هوشمند به طور کلی به سطحی از کنترل هوشمند تجهیزاتی از ساختمان از داخل و یا خارج از آن توسط یک اپلیکیشن موبایل ، تبلت ، مرورگر اینترنت و یا وسیله ورودی انسانی دیگری Human-Interface اشاره دارد ، که همزمان با سطحی از هوش کنترل و امکانات پایش monitoring شرایط محیطی و سیستمی همراه می باشد.
این قسمت ها می تواند شامل روشنایی، تهویه مطبوع ، دیوار سبز ، گلدانها و باغچه، یا وسایل الکتریکی باشد. تجهیزات جانبی سیستم های خانه هوشمند می تواند شامل کلیدهای لمسی ( تاچ )، کلیدهای سناریو، پرده برقی، سیستم صوتی و سنسورهای مختلف برای خودکار کردن امور باشد. از جمله این سنسورها می توان از سنسور دما، رطوبت، گاز و دود، و شدت نور نام برد.
همچنین نرم افزار خانه هوشمند به شما امکانات متنوعی می دهد اعم از زمانبندی ، تایمینگ timing روشن شدن وسایل و تجهیزات، سناریوها(تنظیمات یکجا و همزمان)، و فرمان های صوتی.

این امکانات علاوه بر جلوه ویژه ای که به منزل شما می دهد، سطحی از رفاه و آسایش را با خودکار سازی امور عادی و روزانه واحد مسکونی، بهینه سازی مصرف انرژی، و دسترسی و کنترل خارج از منزل را برای شما به ارمغان می آورد.

اجزا و امکانات سیستمهای هوشمند سازی ساختمان زاگرس / ZControl

دسترسی خارج از واحد

یکی از مهمترین امکانات یک خانه هوشمند، امکان دسترسی خارج از ساختمان به وسیله اینترنت، به کنترل اجزای الکتریکی، روشنایی، تهویه مطبوع و سایر تجهیزات ساختمانی می باشد. تجهیزات کنترل هوشمند زاگرس این امکان را در بستر اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن موبایل و تبلت فراهم می کند. همچنین در بعضی از محصولات هوشمند امکان پایش monitoring و کنترل از طریق صفحه مرورگر وب http محیا است ، بدین شرح که کاربر با استفاده از هر کامپیتور یالپتاپ متصب به اینترنت امکان کنترل و نظارت بر ساختمان را دارا می باشد.

کنترل روشنایی و دیمر

روشنایی هوشمند به امکان کنترل تجهیزات روشنایی ساختمان از طریق صفحه کنترل لمسی Touch Panel ، موبایل و تبلت گفته می شود که همچنین می تواند شامل سناریو پزیری ، زمان بندی ، اتصال به کلید های لمسی ، کنترلر هوشمند باشد . از دیگر امکانات متداول در یک سیستم روشنایی هوشمند دیمر هوشمند است که میتواند شدت نور را یا به صورت دستی تنظیم کند یا متناسب با سنجش میزان نور محیطی توسط سنسور ، میزان روشنایی محیط را به صورت ثابت حفظ کند . همچنین تنظیم نور محیط را بر اساس حضور یا رفت و آمد افراد قابل کنترل می باشد. به این صورت که با ورود شخص به محیط ، نورها به صورت ملایم شروع به پرنور شدن می کنند و تا زمان حضور شخص در محیط در حالت حداکثر نوردهی می مانند. پس از خروج اشخاص از محوطه مورد نظر، نورها به آرامی کم نور شده و در حالت بسیار کم نور قرار میگیرند.

نورپردازی طیف رنگ

نورپردازی طیف رنگ / آر جی بی / RGB اصطلاحا به نورپردازی گفته می شود که با ترکیبی از نورهای اصلی قرمز Red ، سبز Green و آبی Blue ، بتوان هر ترکیب دل خواهی از طیف گسترده رنگ را تولید و اجرا کرد. سیستمهای طیف رنگ RGB زاگرس با بهره گیری از بهترین کنترلر ها و ال ای دی های هوشمند و متنوع ترین برنامه های رقص نور گزینه مناسبی برای یک نورپردازی خاص برای قسمتهای دکوراسیون داخلی یا نمای خارجی ساختمان شما می باشد. امکانات متنوع نرم افزاری گنجانده شده در کنترل طیف رنگ زاگرس شامل مودهای مختف تغییر نور به صورت تدریجی Fade Effect یا تغییر رنگ Switching یا به صورت رنگ نور ثابت قابل انتخاب از طیف رنگ دایره ای از درون نرم افزار می باشد. سرعت تغییر رنگ و ساعات خاموشی روزانه نیز از دیگر امکانات نرم افزاری کنترلر طیف رنگ زاگرس می باشد. سخت افزار طیف رنگ بسته به کاربردهای مختلف معمولا شامل منبع تغذیه متناسب ، درایور یا کنترلر طیف رنگ RGB driver / controller ، نوار ال ای دی ، پروژکتور اب ای دی ، یا ال ای دی در پکیجهای مختلف می باشد.

کلید لمسی

کلید لمسی یا کلید تاچ یکی از اجزای متداول سیستمهای هوشمند ساختمان می باشند. علاوه بر جنبه لوکس و ظاهری کلید لمسی، امکانات کاربردی این کلیدها از جمله امکان تحریک سناریو موجب پرطرفدار شدن این کلیدها در صنعت و بازار ساختمان سازی لوکس شده است.

دستیار صوتی زاگرس Zcontrol

سیستم کنترل هوشمند و اپلیکیشن موبایل زاگرس دارای قابلیت تعریف فرمان های صوتی و استفاده از دستیار صوتی می باشد. با تعریف زبان فارسی یا هر زبان دیگر، دستیار صوتی به صورت دقیقی قادر به تشخیص کلمات می باشد و همچنین با استفاده از دیتابیس دیکشنری ها و لغتنامه های سیستم عامل تلاش می کند کلمات حقیقی نزدیک به تلفظ را پیشنهاد کند.

تهویه مطبوع هوشمند / ترموستات / Thermostat

سیستم های هوشمند سرمایش ، گرمایش و تهویه مطبوع زاگرس در قالب ترموستات ها ، تجهیزات کنترل موتورخانه و کنترلر انواع سیستم های سرمایش و گرمایش می شوند. وظیفه اصلی کنترل تهویه مطبوع رساندن دما و رطوبت محیط به سطح مطلوب است. البته برای ساختمان هایی که زمانبندی روزانه یا هفتگی مشخصی برای حضور ساکنین وجود دارد، امکان تعریف زمانبندی روشن و خاموش تهویه مطبوع نیز در کنترل های زاگرس پیاده سازی شده است. همچنین همانند بقیه ماژول های هوشمند زاگرس، امکان سناریو پذیری برای تنظیمات تهویه مطبوع در شرایط مختلف تعریف شده وجود دارد.

سیستم هوشمند صوت و تصویر / Audio Visual System / Sound System

سیستم هوشمند صوت و تصویر در مجوعه امکانات سرگرمی یک ساختمان قرار می گیرد. سیستم صوتی ساختمان می تواند شامل بلندگوهای سقفی ، دیواری و بلندگو های محیط باز در طرح سنگ و ... برای استخر ، حیاط ، باغ و شرایط سخت محیطی باشد. سیستمهای صوتی زاگرس بر اساس قدرت مورد نیاز برای فضای متفاوت طراحی می شوند. کاربردهای متداول سیستم صوتی شامل سینمای خانگی، سالنها، آمفی تئاتر ها، پذیرایی واحد های مسکونی، سیستم صوتی اتاق ها و سرویسهای بهداشتی می باشد. در طراحی سیستمهای صوتی زاگرس، طیف وسیعی از آمپلیفایرهای صوتی بسیار قوی برای محیطهای بزرگ و آمپلیفایرهای متناسب کوچکتر برای فضاهای کوچکتر و اتاقها مورد استفاده قرار می گیرد.
پروژکتورهای تصویری و تلوزیونهای ال ای دی / ال سی دی سایز بزرگ نیز از جمله امکانات صوتی تصویری است که می تواند ارتقای ویژه ای به امکانات ساختمان بدهد وباعث ایجاد ارزش افزوده به مراتب بزرگتر از هزینه اجرای تجهیزات در ساختمان شود.

آبیاری هوشمند / دیوار سبز / گلدان / باغچه

آبیاری هوشمند از کاربردی ترین امکانات هوشمند سازی ساختمان می باشد. سیستم آبیاری هوشمند علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب، با انجام خودکار آبیاری، رفاه و آسایش را برای زمان سکونت و آسایش خیال شما را برای زمان مسافت به ارمغان می آورد. آبیاری می تواند در مقیاس های کوچک مانند گلدان، دیوار سبزف یا باغچه ی واحد و در مقیاس بزرگ مثل زمین فوتبال و باغ و کشاورزی کمک کند. آبیاری هوشمند بر اساس روشهای و متودهای متفاوتی انجام می پذیرد که کنترلهای زاگرس قادر به انجام همه این روشها هستند:
روش معمول کنترل بر اساس زمان بندی روزانه یا هفتگی است، به این معنی که با توجه به نیاز گیاه و فصل، با تعریف یک زمان بندی، آبیاری به صورت خودکار در زمان های تعریف شده در روز انجام می گیرد.
همچنین امکان کنترل دستی شروع و پایان آبیاری از موبایل / تبلت / صفحه لمسی وجود دارد.
کنترل بر پایه ی شرایط آب و هوا ( دما و رطوبت)
و نهایتا کنترل با سنجش رطوبت خاک توسط سنسورهای رطوبت خاک که از پیشرفته ترین انواع کنترل شرایط محیطی رطوبت خاک می باشد. در مورد اخیر کنترلر با سنجش میزان رطوبت خاک همیشه میزان رطوبت را در سطحی کنترل شده تنظیم می کند.

پرده های برقی هوشمند

پرده برقی یکی از جذابترین امکانات هوشمند سازی ساختمان می باشد . ایجاد زمان بندی برای باز شدن پرده در صبح جهت استفاده از روشنایی نور آفتاب و بسته شدن خودکار آن در زمان غروب جهت حفظ ظرفیت گرمایی واحد ساختمانی از استفاده های کاربردی پرده برقی می باشد. همچنین باز و بسته شدن پرده برقی میتواند جزو سناریو های ورود ، خروج ، خواب ، مهمانی و مسافرت و سایر سناریوهای دلخواه باشد ، به این معنی که بسته به شرایط مطلوب سناوریو و اجرای سناریو توسط کاربر ، پرده به صورت خودکار باز یا بسته شود. سیستم پرده برقی هوشمند شامل اجزای موتور ، ریلها و مکانیزمهایی که میتوانند در انواع کنار رو ، بالا رو ( بالا جمع شو) و از وسط واز شو استفاده شوند. پرده برقی همچنین میتواند بر اساس شدت نور داخل و خارج از واحد به صورت هوشمند کنترل شود.

کنترل شیر فلکه آب و گاز

آیا تا به حال به هنگام مسافرت نگران باز گذاشتن شیر فلکه آب و گاز و ریسک خطرات احتمالی شده اید. سیستم کنترل هوشمند زاگرس این امکان را به شما می دهد که شیر فلکه آب و گاز و سایر شیرهای تاسیسات ساختمان خود را تحت کنترل موبایل خود از طریق اینترنت داشته باشید. و دیگر در زمان مسافرت نگران باز بودن انها نباشید.

موتورخانه هوشمند

یکی از اصلی ترین اجزا هر ساختمان موتورخانه می باشد. الگوریتمهای کنترل پیاده سازی شده در کنترلهای ساختمانی زاگرس امکانات متنوعی را برای یک موتور خانه هوشمند ارایه می دهد. این امکاناات می تواند شامل کنترل مشعلها ، دیگها و بویلرها، پمپهای سرکوله، دمای آب گردشی / سرکوله و آب مصرفی، پمپهای تسویه آب باشد. به طور مثال برای واحد های ویلایی و تفریحی امکان گرم کردن دمای محیط و اب استخر از چندین ساعت قبل از ورود یا استفاده وجود دارد تا به هنگام مورد نظر شرایط دمای محیط و آب بسیار مطلوب باشد. تنظیمات زمان بندی روزانه و هفتگی برای تجهیزات تهیه مطبوع و آب گرم مصرفی نیز می تواند مصرف انرژی و هزینه های موتورخانه را به صورت چشمگیری کاهش دهد.

کنترل دربهای برقی و کرکره ای

امکان کنترل و باز و بسته کردن درب های برقی ، جکهای برقی ، دربهای کرکره ای ازراه دور و با موبایل / تبلت / صفحه کنترل لمسی

پریزهای هوشمند

کنترل هوشمند زاگرس این امکان را به شما می دهد که پریز های مورد نظر واحد مسکونی را توسط خروجیهای کنترلر برقدار کنید. بدین وسیله وسیله برقی مورد نظر می تواند تحت دستور موبایل / تبلت / صفحه لمسی روشن و خاموش شود و همچنین تحت برنامه های زمان بندی و سناریو کنترل شود. به طور مثال دستگاه قهوه ساز آشپزخانه می تواند در هنگام ورود شما به منزل قهوه تازه را حاضر نماید.

پارکینگ هوشمند

تجهیزات هوشمند سازی پارکینگ از کاربردی ترین امکانات ساختمانهای تجاری ، مراکز خرید و مراکز تفریحی می باشد. ابتدایی ترین این امکانات شامل پایش / مونیتورینگ ظرفیت پارکینگ می باشد. همچنین هدایت مسیر خودرو ها در پارکینگهای بزرگ ، کنترل و صدور تردد ورود و خروج و قبض به همراه تشخیص خودکار پلاک ، نمایشگرهای اطلاع رسان منطقه ای ، چراغهای اشغال / آزاد برای هر جایگاه خودرو، از دیگر امکانات تجهیزات هوشمند یک پارکینگ می باشد.

سیستم هوشمند امنیتی و حفاظتی / دزدگیر اماکن

سیستمهای حفاظتی به صورت سنتی تحت سیتمهای دزدگیر اماکن در انواع تلفنی ، سیم کارتی شناخته می شد. با پیشرقت امکانات هوشمند سازی ساختمان امکانات سیتمهای دزدگیر اماکن نیز به صورت یکجا در سیستم هوشمند ساختمان ادغام شد و دسترسی از موبایل به امکانات این سیستمها اضافه شد. سیستم امنیتی حفاظتی زاگرس شامل سنسورهای حضور RIP ، سنسور درب و پنجره ، سنسور ضربه و سنسور شکستن شیشه می باشد.
سیستم های تردد کارتی ، رمزی ، اثر انگشت ، تصویری ، آیفون تصویری - ضبط و پایش تردد ، قفل برقی / الکتریکی، قفل هوشمند درب ورودی نیز در زمره سیستم های امنیتی و حفاظتی ساختمان قرار می گیرند.

سیستم تصویری هوشمند / دوربین مدار بسته / دوربین های امنیتی

سیستمهای تصویری هوشمند نیز همگام با پیشرفت سیستمهای دزدگیر امکان به تدریج در سیستمهای هوشمند یکپارچه ساختمان ادغام شده اند و دارای امکانات جدیدی شده اند. از جمله شرکت های پیشرو در این وادی شرکت آمازون Amazon است که سیستم هوشمند الکسا Alexa را ارایه داد. این سیتم با قابلیت تشخیص چهره در دوربینهای امنیتی ساختمان و هشدار از طریق موبایل / اینترنت ، کاربر را از ورود و خروج اشخاص و مراجعین به ساختمان با خبر می کند. همچنین اپلیکیشن موبایل این اجازه را به کاربر میدهد که قفل ورودی خاصی را برای ورود شخصی دیگر به ساختمان باز کند.

سیستم هوشمند اعلام حریق و قطع نشتی گاز

با استفاده از سنسورهای حساس به انواع گاز متان ، دود ، دی اکسید کربن و مونو اکسید کربن قابلیت ارسال هشدار پیامکی و یا نوتیفیکیشن موبایل وجود دارد. همچنین در نسخه پیشرفته تر امکان ارسال هشدار به مرکز پایش با حضور نیروی انسانی جهت پیگیری خطر و پیشگیری از حوادث با اقدام سریع قابل انجام است.

گارانتی و خدمات پس از فروش زاگرس / ZControl

خانه هوشمند زاگرس، به سبب طراحی و تولید بومی و ایرانی، مفتخر است که طولانی ترین گارانتی و خدمات پس از فروش را به بازار کشور ارایه می دهد.

قیمت خانه هوشمند یا هزینه هوشمند سازی ساختمان

قیمت خانه هوشمند یا هزینه هوشمند سازی ساختمان بستگی به نوع ، تعداد و تنوع امکانات موجود در یک سیستم کنترلی هوشمند دارد. ولی به طور تقریبی می تواند برابر با حدود هزینه 1 تا 5 متر از ارزش قیمت ملک تمام شده باشد . برای برآورد دقیقتر هزینه هوشمند سازی به وبسایت فروشگاه اینترنتی خانه هوشمند زاگرس مراجعه بفرمایید.

ارزش افزوده ایجاد شده در ساختمان / توجیه اقتصادی هزینه های هوشمند سازی

یکی از اصلی ترین نگرانیهای پیمانکاران ، مجریان و مالکان پروژه های ساختمانی در هنگام تصمیم گیری راجع به اجرای یک سیستم هوشمند، هزینه آن می باشد. جدا از طیف وسیع قابلیتهای هوشمند سازی و به طبع آن طیف گسترده هزینه قابل انجا برای یک واحد ساختمانی، در اکثر موارد ارزش افزوده ایجاد شده بعد از اجرای هوشمند سازی نه تنها هزینه های آن را جبران می کند بلکه از محل ارزش افزوده ایجاد شده بر ملک، سودی خالص برای پروژه ساختمانی به ارمغان می آورد. این موضوع به خصوص در پروژه های لوکس و تجملاتی بسیار مشهود تر و واضحتر قابل ارزیابی است. همچنین ، جدا از مقدار ارزش افزوده ملک بر اساس معیارهای عرف امکانات هوشمند سازی، گاهی این امکانات همچنان جلوه خاص و ویژه ای در ذهن خریدار و مصرف کننده ایجاد می کند که وی حاضر به پرداخت مبلغی به مراتب بیشتر از ارزش واقعی این امکانات می شود. در خیلی از موارد نیز حداقل اثر و جلوه این امکانات در دید خریدار ساختمان این است که در مقایسه با ساختمانهای مشابه بدون امکانات هوشمند سازی، تصمیم وی را در مورد انتخاب ملک هوشمند شما قطعی می سازد.

سناریو خانه هوشمند

سناریو در لغت به معنی شرح صحنه در فیلم شناخته شده است. و اما چرا در سیستم خانه هوشمند از کلمه ی سناریو استفاده می شود؟ سناریو را در خانه هوشمند به معنی " اجرای یک سری اتفاقات یا تنظیمات به صورت یکجا یا سلسله ای " می باشد. یعنی کاربر خانه هوشمند به راحتی با لمس یک کلید یا گزینه ای در تلفن همراه بتواند یک سری مجموعه تنظیمات یکجا را مشابه " یک صحنه فیلم " در واحد ساختمانی اجرا کند. سناریو در خانه هوشمند همچنین می تواند به صورت کاملا شخصی برنامه ریزی بشود و لزوما همه ی افراد سناریو های مشترکی نداشته باشند ؛
تعدادی از سناریوهای محبوب و عملکردشان به شرح زیر هستند:
سناریو ورود به واحد مسکونی ، سناریو خروج ، سناریو بیدار شدن ، سناریو مسافرت ، سناریو مهمانی ، سناریو خواب ، سناریو قفل امنیتی ساختمان

امکانات منحصر به فرد سیستمهای کنترل هوشمند زاگرس

- کنترل متمرکز سیستمهای برقی ، تهویه مطبوع ، موتورخانه ، حفاظتی از یک نرم افزار از داخل و خارج از ساختمان
- استفاده از انواع رله های سالید استیت / رله الکترنیکی / ترایاک قدرت ، رله مکانیکی ، یا کنتاکتور صنعتی بسته به شرایط فنی و کاربرد

مزایای رله سالید استیت در سخت افزار کنترل هوشمند زاگرس

- حذف استهلاک مکانیکی ذغالهای کنتاکتور در رله مکانیکی
- حذف جرقه مخصوصا در موارد بارهای القایی شدید که در رله های مکانیکی اتفاق می افتد
- وصل بار الکتریکی در نقطه بهینه ولتاژ-صفر ( نقطه ای که ولتاژ متناوب سینوسی 50 هرتز از مرز صفر ولت عبور می کند – این موضوع به عبور-از-صفر Zero-crossing


مزایای رله مکانیکی

- تنوع ولتاژ و نوع بار قابل استفاده در خروجی از نظر AC/DC
- آمپراژ قابل تحمل بالاتر در حجم مدار مشابه

مزایای کنتاکتور صنعتی

- آمپراژ بالا برای وسایل برقی پر قدرت
- عمر بالاتر قطعه برای آمپراژهای بالا

پروتکل های کنترلر خانه هوشمند زاگرس:

استفاده از پروتکل وایفای و پروتکل سیمی و صنعتی RS-485 سازگار با کابل کشی KNX برای شبکه داخلی و اینترنت برای دسترسی از خارج از منزل

گارانتی خانه هوشمند زاگرس

تعویض و تعمیر رایگان محصولات تولیدی تحت شرایط گارانتی طولانی مدت
16/03/1399
خانه هوشمند زاگرس

سناریو در خانه هوشمند

سناریو در خانه هوشمند   قبل از اینکه بگوییم سناریو در خانه هوشمند چگونه عمل می کند، در ابتدا بررسی نماییم که سناریو یعنی چه؟ سناریو […]
23/01/1399
هوشمند سازی

آبیاری هوشمند

آبیاری هوشمند همیشه وقت سفر که میشه باید یکی رو پیدا کنید تا به گلها و باغچه تون آب بده؟ پیش اومده زمان آبیاری گلدونهاتون رو […]
27/11/1398

RGB چیست ؟

RGB چیست؟ و چه قابلیت هایی دارد؟ RGB چیست؟ با این قابلیت در سیستم هوشمند ساختمان، میتوان رنگ و نور فضا را تنظیم نمود.ویژگی RGB در […]
13/09/1398
ساختمان هوشمند

ضرورت و ارزش هوشمند سازی

چرا هوشمند سازی ساختمان؟ استفاده بهینه از انرژی در طراحی ها در حال توسعه می باشد.امروزه معماران در ساختمان سازی از سیستم های هوشمند استفاده میکنند. […]